• In English
  • Військовослужбовці Державної спеціальної служби транспорту охороняють залізницю на сході країни
    опубліковано 27 червня 2014 року о 13:23

    Одне з основних завдань Державної спеціальної служби транспорту у складній ситуації в країні - забезпечити безперебійне функціонування транспортної системи.  Відтак спеціально навчені, озброєні та фізично підготовлені військовослужбовці за наказом Голови Адміністрації Державної спеціальної служби транспорту генерал-лейтенанта Миколи Малькова вже кілька місяців оберігають спокій на східних залізничних магістралях.

    Технічне прикриття та встановлення вибухових загороджень на транспортних об’єктах Міністерства інфраструктури – обов’язок, покладений на підрозділи Державної спеціальної служби транспорту в цей напружений період. Тобто військові залізничники повинні охороняти від руйнувань та захоплень транспортні об’єкти, а в разі спроб противника перекинути залізницею техніку чи живу силу – унеможливити такий варіант. Скільки таких груп і де вони розташовані - це військова таємниця. Бійці ретельно дбають і про власну безпеку. Периметр свого табору військові цілодобово патрулюють, встановили блокпости та вогневі точки, вирили окопи. На підступах до містечка закладені сигнальні міни, шумові розтяжки та вибухові загородження.

    Військові зізнаються, коли їхали на об’єкт переживали, проте жоден не сумнівався в своєму покликані – захищати Батьківщину.