• In English
 • На Львівщині відкрили новий міжнародний пункт пропуску Угринів-Долгобичув
  опубліковано 26 червня 2014 року о 18:30

  26 червня відбулося урочисте відкриття міжнародного пункту пропуску УгринівДолгобичув, який розташований на території Республіки Польща поблизу села Угринів Сокальського району.

  В урочистому відкритті взяли участь голова Львівської ОДА Ірина Сех, голова Львівської обласної ради Петро Колодій, а також керівництво Державної прикордонної і Державної митної служб України та Польщі.

  У вітальному слові голова Львівської ОДА Ірина Сех зазначила, що розбудова пунктів пропуску для Львівської області з її високими можливостями розвитку транзитного потенціалу була і залишається першочерговим завданням. За її словами, основою розбудови є необхідність розширення мережі невеликих переходів, відкриття яких дало б можливість зменшити навантаження, яке сьогодні припадає на існуючі контрольно-пропускні пункти через державний кордон.

  «Сподіваємось, що активна робота щодо розбудови українсько-польського кордону матиме лише позитивну динаміку та дасть нові можливості у розвитку економічних, соціальних та культурних зв’язків між Україною та Польщею», – наголосила Ірина Сех.

  Також  голова Львівської ОДА Ірина Сех підкреслила, що українсько-польські взаємини є стратегічними не тільки для двох наших держав, але і для Європи загалом.

  «Польща сьогодні є найважливішим партнером України у процесі інтеграції до Європи, тому сьогодні, користуючись нагодою, хочу ще раз висловити вдячність польському народу за підтримку, надану українцям під час Революції Гідності, особливо подякувати за можливість лікування поранених людей у медичних закладах Республіки Польща» – сказала Ірина Сех.

  Довідка

  Проектна пропускна спроможність міжнародного пункту пропуску Угринів-Долгобичув за добу складає до 4000 одиниць транспортних засобів  та до 12000 осіб.

  Проектом передбачено облаштування 18 смуг руху, станом на сьогодні облаштовані та готові до використання 14 смуг руху (7 в’їзду в Україну та 7 виїзду із України).

  Підрозділ забезпечено технічними засобами прикордонного контролю (з перевірки паспортних документів, поглибленого дослідження документів, з огляду транспортних засобів та вантажів, засоби документування, засоби зв’язку) на 20 %. З урахуванням спланованого маневру, підрозділ буде укомплектований на 70%.

  З боку України побудована дорога до пункту пропуску ” Угринів-Долгобичув”, протяжністю до 9 км. (ділянка автодороги Т – 14 – 03 “ХоробрівУгринівДолгобичув” (Польща).