• In English
 • Уряд затвердив перелік міжнародних і національних виставково-ярмаркових заходів
  опубліковано 26 червня 2014 року о 14:36

  Уряд на засіданні 25 червня 2014 року затвердив перелік виставок і ярмарків, які проходитимуть в 2014 році і отримають статус міжнародних та національних. Про це розповіла начальник відділу комунікативних заходів та виставково-ярмаркової діяльності Мінекономрозвитку Аліна Шишкіна.

  «Це сприятиме популяризації та розвитку виставково-ярмаркової діяльності, більш широкому залученню вітчизняних та іноземних компаній до участі в міжнародних виставках і ярмарках в Україні, а також підвищенню іміджу цих заходів за кордоном», - зазначила Аліна Шишкіна.

  У цілому, в поточному році кількість виставково-ярмаркових заходів становитиме 107, у тому числі зі статусом міжнародних – 72, і національних – 35. При цьому 51 захід буде проведено у сфері будівництва та промисловості, 21 – буде присвячено агропромисловому комплексу, 24 – охороні здоров'я та фармацевтичній продукції, 5 – книговидавничій сфері, 6 – освіті, науці й туризму.

  Затверджений перелік буде надіслано центральним та місцевим органам виконавчої влади, закордонним дипломатичним установам України та іноземних держав в Україні, а також розміщено на офіційному веб-сайті Мінекономрозвитку з метою широкого інформування вітчизняних й іноземних ділових кіл щодо можливості участі у виставках і ярмарках в Україні.