• In English
 • На роботу в Урядовому офісі з питань євроінтеграції вже зголосилося понад 350 осіб
  опубліковано 25 червня 2014 року о 18:35

  27 червня ц.р. Україна підпише економічну та секторальну частини Угоди про асоціацію з Євросоюзом. Таким чином, буде остаточно завершено процедуру укладення цього історичного для розвитку відносин з ЄС документа.

  Про це сьогодні, 25 червня, на брифінгу за підсумками засідання Кабінету Міністрів України сказав Міністр Кабінету Міністрів України Остап Семерак.

  Міністр зауважив, що 21 травня ц.р. Урядом було прийнято рішення про посилення інституційної спроможності центральних органів виконавчої влади щодо реалізації євроінтеграційного курсу України.

  Остап Семерак відзначив, що Кабінет Міністрів у межах своїх повноважень вибудовує оновлену систему взаємодії та координації діяльності центральних органів виконавчої влади, яка б дозволила  забезпечити максимально ефективне виконання Україною своїх зобов’язань згідно з Угодою про асоціацію.

  Урядовець нагадав про те, що наразі триває відкритий відбір на посади заступників міністрів з питань європейської інтеграції, які згідно з рішенням Уряду були запроваджені у всіх міністерствах.

  За словами Остапа Семерака, на сьогодні понад 40 кандидатів вже зголосилися взяти участь у ньому. Серед них є державні службовці, зокрема дипломати, представники неурядових організацій, бізнесу, наукових кіл.

  У міністерствах створюються комісії із проведення відбору на згадані посади. Перелік кваліфікаційних вимог до кандидатів дуже серйозний, а тому пройти відбір зможуть лише ті, хто має належну професійну кваліфікацію.

  Передбачається, що саме ті фахівці, які будуть призначені на посади заступників міністрів, увійдуть до складу української частини Комітету асоціації Україна-ЄС, який утворюється згідно з Угодою про асоціацію.

  Міністр відзначив, що ще одним важливим елементом забезпечення виконання Угоди про асоціацію на даному етапі має стати Урядовий офіс з питань європейської інтеграції.

  «Він забезпечуватиме належну координацію органів виконавчої влади у цій сфері, а також чіткий моніторинг виконання Угоди. Крім того, цей Офіс розбудовуватиме контакти з нашими європейськими партнерами, зокрема створеною Європейською Комісією Групою підтримки України на чолі з П.Балашем. Приємно зазначити, що на сьогодні понад 350 осіб виявили бажання працювати в Урядовому офісі. Зважаючи на такий великий інтерес з боку громадськості, вирішено провести конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців», – зазначив Остап Семерак.

  Конкретні умови участі в цьому конкурсі будуть розміщені на веб-сайті Кабінету Міністрів України, про що буде зроблено окреме оголошення.