• In English
 • Міністр культури зустрівся з керуючим Кримською єпархією Української православної церкви Київського патріархату
  опубліковано 25 червня 2014 року о 15:47

  Міністр культури Євген Нищук зустрівся з керуючим Кримською єпархією Української православної церкви Київського патріархату, архієпископом Сімферопольським і Кримським Климентом. На зустрічі також був присутній директор департаменту у справах релігій та національностей Міністерства культури Володимир Юшкевич.

  Владика Климент подякував Міністерству культури за послідовну та принципову позицію у відстоюванні прав і свобод українців, зокрема, віруючих УПЦ Київського патріархату на тимчасово окупованій Росією території Криму.

  «Для нас, українців Криму надзвичайно важливою є увага влади України, адже ми постійно стикаємося зі свавіллям і тиском збоку теперішньої влади в Криму. У нас забирають храми, піднімаються тарифи, все робиться для того, щоб на півострові не було Київського патріархату. Тиск відбувається також на інші церкви та кримських татар. Ми очкуємо щодня провокацій і живемо в стані небезпеки. Ми маємо справу зі справжніми репресіями», - сказав архієпископ Климент.

  Владика Климент також відзначив важливість реалізації проекту «Кримський дім», яким опікується Міністерство культури України. Також архієпископ поінформував Євгена Нищука про життя Кримської єпархії та української громади на півострові.