• In English
 • В Україні відкрито польську школу з залучення інвестицій
  опубліковано 25 червня 2014 року о 15:34

  Львівський та Івано-Франківський регіональні центри з розвитку та інвестицій Держінвестпроекту долучаться до реалізації польського проекту «Школа залучення інвестицій для західноукраїнських органів місцевої влади». 24 червня 2014 року в Івано-Францівську відбулася конференція-відкриття цього проекту, – повідомив Директор департаменту державної інвестиційної політики Держінвестпроекту Василь Федюк.

  За його словами, проект виконує Малопольський інститут територіального самоврядування та адміністрації FRDL MISTiAз Кракова спільно з львівським Інститутом політичних технологій. Він  триватиме впродовж 2014–2015 років за фінансування Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

  «Проект покликаний підтримати місцеву владу малих міст Західної України у залученні іноземних інвестицій. Завдяки проекту буде професійно підготовлено інвестиційні пропозиції для 10 західноукраїнських міст. Крім того, польські й вітчизняні фахівці в сфері залучення інвестицій ділитимуться знаннями та досвідом із місцевою владою й неурядовими інституціями про локальні інвестиційні можливості, інструменти залучення інвесторів», – розповів В. Федюк.

  Під час конференції, яка відбулась у форматі круглого столу,було обговорено основні бар’єри для інвестування в Україні та в регіоні, методи створення інвестиційної пропозиції, очікування й мотивації для інвестування на території нашої держави. Разом з тим було презентовано результати дослідження інвестиційних перешкод та потреби 31-го малого міста з семи областей Західної України.

  Захід зібрав близько 50-ти учасників з Польщі, Львівщини і Прикарпаття, серед яких – топ-менеджери компаній із іноземними капіталом, які працюють в Україні; органів місцевої влади, місцевих рад, громадських організацій та інші.