• In English
 • Новостворені робочі групи при Держлікслужбі України розпочали свою роботу
  опубліковано 25 червня 2014 року о 10:30

  24 червня 2014 року відбулися засідання двох із п’яти робочих груп, створення яких було анонсовано Державною службою України з лікарських засобів після проведення розширеної наради за участі представників усіх ланок фармацевтичної галузі.

  На засіданні робочої групи при Держлікслужбі України за участю представників бізнесу з питань контролю якості лікарських засобів було визначено перелік нормативно-правових документів, що регламентують здійснення контролю якості лікарських засобів і вимагають удосконалення.

  Зокрема, це:

  -       Постанова КМУ від 14.09.2005 р. № 902 «Про затвердження Порядку здійснення державного контролю якості лікарських засобів, що ввозяться в Україну»;

  -       Наказ МОЗ від 30.10.2001 р. № 436 «Про затвердження Інструкції про порядок контролю якості лікарських засобів під час оптової та роздрібної торгівлі».

  Крім того, Держлікслужба України запропонувала для обговорення проект Порядку здійснення державного контролю за якістю медичних імунобіологічних препаратів.

  На засіданні робочої групи при Держлікслужбі України за участю представників бізнесу з питань ліцензування імпорту лікарських засобів фахівці фармбізнесу висловили свої побажання щодо внесення змін до Закону по ліцензування імпорту лікарських засобів.

  Найближчим часом відбудуться чергові засідання робочих груп, на яких будуть обговорені конкретні пропозиції та зміни до нормативно-правових актів.