• In English
 • Українські фахівці ознайомляться з німецькими моделями підтримки культури
  опубліковано 25 червня 2014 року о 10:29

  За ініціативи та на запрошення Ґете-Інституту в Україні делегація Міністерства культури України 29.06.2014 року з робочою поїздкою відбуде до Берліну та Потсдаму.

  До групи спеціалістів, очолюваної від Ґете-Інституту в Україні його директором Верою Багаліантц і від Міністерства культури України Першим заступником міністра Олесею Островською-Лютою, увійдуть фахівці департаментів музичного, образотворчого мистецтва, музейної справи, мистецтв та навчальних закладів, управління бібліотек і регіональної політики, а також міжнародного співробітництва.

  Програма Ґете-Інституту на тему «Моделі підтримки культури» передбачає знайомство з культурними структурами та інституціями Німеччини.

  У рамках робочої поїздки обговорять прийнятні для українських реалій моделі фінансової підтримки галузі культури, системи державного адміністрування театрів, концертних організацій та творчих колективів, форми підтримки читання та незалежного мистецтва, музейної справи та управляння музеями, а також стратегічні напрямки розвитку культури.

  Серед іншого заплановані обговорення моделей фінансування та робочих процесів на конкретних прикладах - театрі ім. Максима Горького (Берлін), у Державній бібліотеці Берліну, в університетах мистецтв. Робоча поїздка триватиме до 5 липня 2014 року.