• In English
 • Миколаївщина направить на схід країни пересувний блок-пост
  опубліковано 25 червня 2014 року о 09:22

  24 червня Азово-Чорноморському Регіональному управлінню Державної прикордоної служби України передали пресувний блок-пост. Більше двох місяців трудовий колектив ДП «Миколаївський бронетанковий завод» працював над реалізацією свого першого дослідного проекту. Маневровий блок-пост був розроблений на базі БРДМ.

  За словами Голови Миколаївської облдержадміністрації Миколи Романчука, реалізувати пілотний проект вдалося завдяки матеріальній допомозі миколаївських аграріїв та ініціативі керівництва заводу.

  «Дякую вам за те, що ви допомогли у реалізації та створені такої машина. Ми разом маємо допомогти нашій армії. Наші солдати власними життям захищають нашу державу», – зазначив Микола Романчук.

  Голова Миколаївської облдержадміністрації розповів, що вже направлено відповідні листи до Міністерства оборони України  з пропозицією підтримати випуск модернізованої техніки. Крім того, він повідомив, що розроблено пропозиції щодо випуску на базі БРДМів машин військової швидкої медичної допомоги.

  В.о. директора ДП «Миколаївський бронетанковий завод» Олександ Швец розповів, що підприємство переживає не найкращі часи. Але увесь трудовий колектив працював заради укріплення обороноздатності військових. Перший варіант пересувного блок-посту передадуть миколаївським прикордонникам.

  «Хай наша техніка служитиме вам справно та допомагатиме», – побажав прикордонникам Олександр Швец.

  Аграрії-хлібороби розповіли, що вони долучилися до реалізації проекту заради спокою та миру в державі.