• In English
 • МВС попередило кілька терактів в Одесі, - Арсен Аваков
  опубліковано 25 червня 2014 року о 09:14

  У затриманих молодиків міліція вилучила три вибухових пристрої. Один саморобний вибуховий пристрій вони намагалися пронести до місця проведення мітингу біля Консульства Росії. Ще два пристрої працівники міліції виявили пізніше. Про це повідомив Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

  За його словами, затримані молодики планували вчинити теракт ще того дня, коли в Одесі згадували жертв подій, які сталися 2 травня в місцевому Будинку профспілок. Завдяки тому, що міліцією було вжито необхідних заходів безпеки у місцях скупчення людей, зловмисники не наважилися на вчинення злочину. Пізніше молоді люди спробували вчинити задумане під час мітингу біля Генерального консульства Російської Федерації в Одесі, однак їх затримали правоохоронці.

  Працівники міліції виявили ще два вибухових пристрої. Один із них, що був виявлений останнім, виготовлений технічно грамотно та мав досить велику потужність.

  Арсен Аваков зазначив, що дії затриманих молодих людей були спрямовані на дестабілізацію обстановки в місті. Він також запевнив, що керівництво місцевого Главку внутрішніх справ і МВС України налаштовані забезпечити правопорядок у регіоні.

  «Міністерство внутрішніх справ робить все для того, щоб показати людям, що вони захищені, а те, що відбулося в Одесі – більше не повториться», – наголосив глава МВС.

  Нагадаємо, 16 червня двох молодих людей затримали неподалік від Генерального консульства Російської Федерації в Одесі, коли вони намагалися пронести до місця проведення мітингу саморобний вибуховий пристрій.