• In English
 • Павло Клімкін виступив із промовою на спеціальній сесії Щорічної конференції ОБСЄ
  опубліковано 25 червня 2014 року о 09:09

  24 червня ц.р. у Відні Міністр закордонних справ Павло Клімкін виступив з промовою на спеціальній сесії Щорічної конференції ОБСЄ з огляду питань безпеки «Забезпечення безпеки та стабільності в регіоні ОБСЄ у світлі нещодавніх подій, що стосуються України».

  Павло Клімкін приділив окрему увагу питанням грубого порушення принципів та зобов’язань ОБСЄ з боку Російської Федерації, що призвело до анексії АР Крим та Севастополя, а також до загострення ситуації на сході України.

  Міністр ознайомив учасників зустрічі з кроками щодо реалізації мирного плану з врегулювання ситуації на сході країни, запропонованого Президентом України Петром Порошенком, та наголосив на важливій ролі ОБСЄ, зокрема, через діяльність Спеціальної моніторингової місії в Україні, у сприянні процесу врегулювання.

  Переважна кількість делегацій держав-учасниць ОБСЄ висловили повну підтримку мирному плану Президента України, зокрема, привітали важливий крок на шляху до його реалізації – одностороннє припинення застосування сили з боку українських силовиків. 

  Учасники засідання особливо підкреслили необхідність вжиття спільних заходів з метою звільнення заручників, які утримуються сепаратистськими групами, у тому числі восьми спостерігачів ОБСЄ.