• In English
 • За 10 днів було зафіксовано понад 100 фактів спроб дачі хабара інспекторам ДАІ
  опубліковано 23 червня 2014 року о 16:30

  За 10 днів задокументовано 118 фактів спроб дачі хабара інспекторам Державної автомобільної інспекції. Усі випадки оформлені належним чином та зареєстровані в установленому законом порядку.  

  У той же час упродовж двох тижнів виявлено п’ятеро працівників Державтоінспекції, які вимагали гроші у водіїв. Разом з тим керівництво ДАІ займає жорстку позицію щодо недобросовісних працівників: щодо двох столичних і трьох інспекторів ДАІ Івано-Франківщини підготовлений наказ на звільнення. Отримають дисциплінарне покарання і їхні керівники.

  «Наразі проводиться активна робота щодо викоренення корупційних проявів у наших підрозділах, – зазначає начальник Державтоінспекції Анатолій Сіренко. – Стосовно працівників ДАІ, які не можуть або не хочуть зрозуміти, що працювати потрібно виключно в рамках закону, приймається безальтернативне рішення про звільнення з лав Державтоінспекції».

  У Державтоінспекції звертають увагу водіїв, що бути законослухняними повинні не тільки інспектори ДАІ, але й самі керманичі транспортних засобів, адже за порушення законодавства доведеться нести відповідальність.