• In English
 • На Черкащині збільшився рівень працевлаштування та знизилася середня тривалість безробіття
  опубліковано 23 червня 2014 року о 12:35

  Кількість працевлаштованих за сприяння Черкаської обласної служби зайнятості зросла на 4,9 % порівняно з таким самим періодом минулого року. Крім того, скоротилася тривалість безробіття.

  Про це повідомив директор обласного центру зайнятості Григорій Дендемарченко на селекторній нараді з керівниками структурних підрозділів обласного та директорами районних центрів зайнятості.

  Аналізуючи показники роботи за п’ять місяців нинішнього року, Григорій Григорович зазначив: «Ми забезпечили виконання всіх цільових орієнтирів діяльності обласної служби зайнятості. На жаль, не досягнуто очікуваного зростання кількості вакансій, поданих роботодавцями. Недостатнім є також залучення громадян до громадських та інших робіт тимчасового характеру. Водночас, зросла кількість осіб, які проходили навчання під замовлення роботодавців. Рівень працевлаштування після такого навчання досить високий – понад 90 %. Загалом за сприяння центрів зайнятості працевлаштовано близько 17 тисяч безробітних. Виконано також завдання щодо працевлаштування соціально вразливих категорій населення».

  Окремо Григорій Дендемарченко зупинився на питанні надання послуг родинам із Криму та південно-східних областей України. Такі люди нині звертаються до центрів зайнятості щодня, і спільно з усіма органами державної влади їм надається підтримка.

  «Ми повинні зі співчуттям та увагою ставитися до наших співвітчизників, які змушені покидати рідні місця, аби вони зрозуміли, що не залишаються сам на сам зі своїми проблемами», – наголосив директор Черкаського обласного центру зайнятості.