• In English
 • На Донеччині успішно відбито два збройних напади терористів на підрозділ зенітно-ракетних військ
  опубліковано 21 червня 2014 року о 10:40

  У ніч проти 21 червня було успішно відбито два збройних напади терористів на один з підрозділів зенітно-ракетного полку Повітряних сил ЗС України, що розташований  у смт. Авдіївка Донецької області.

  Так,  20 червня близько 23:00 силами територіальної охорони підрозділу було попереджено проникнення групи терористів на військову територію. Після виявлення військовослужбовцями нападників, які намагалися якомога ближче підійти до бойових позицій спеціальної техніки, терористи відкрили вогонь зі стрілецької зброї та гранатометів. Після короткої перестрілки з військовослужбовцями ЗС України бойовики відступили і залишили військовий об’єкт.

  Та під ранок 21 червня, близько 4:40, відбувся інший напад. До підрозділу зенітно-ракетних військ під’їхав КАМАЗ та кілька легкових автомобілів, з яких вийшло до 50 осіб у камуфляжі. Без висування якихось ультиматумів вони через паркан відкрили вогонь з автоматичної зброї та гранатометів. При цьому терористи з гранатометів обстрілювали, в основному, бойові позиції частини протиповітряної оборони. Тобто, метою нападників було завадити вартовим неба виконувати завдання за призначенням.

  Після того як на допомогу вартовим неба прибули військовослужбовці частини спецпризначення Збройних Сил України, вони разом дали належну відсіч нападниками. Останні близько 6:00 залишили підступи до військового об’єкту.

  З боку військовослужбовців ЗС України загиблих та поранених немає. Щодо втрат терористів інформація уточнюється. Охорону території усіх підрозділів частини зенітно-ракетних військ підсилено.

  Протягом цієї ночі терористи зі стрілецької зброї, гранатометів та мінометів здійснювали обстріли трьох прикордонних пунктів пропуску «Ізваріне», «Должанський» та «Успенка». Спільними діями підрозділів АТО дії терористів було локалізовано.

  Варто зазначити, що протягом дня 20 червня зі стрілецької зброї і гранатометів терористи здійснювали обстріли позицій сил АТО біля Краматорського аеродрому.

  Своїми діями вони намагаються дестабілізувати ситуацію на Сході держави, нехтуючи життям і здоров’ям мирних мешканців.

  Нагадаємо, вчора о 22:00 за наказом Президента України – Верховного Головнокомандувача ЗС України Петра Порошенка українські силовики припинили бойові дії, що передбачено мирним планом Глави держави з урегулювання збройного конфлікту на Сході країни.