• In English
 • Для платників податків з території проведення АТО подовжено термін подання звітності за травень
  опубліковано 20 червня 2014 року о 17:00

  Для платників податків, які не змогли своєчасно подати звітність за травень у зв’язку із проведенням антитерористичної операції, продовжено граничний термін її подання до 30 червня 2014 року.

  Такий лист 19 червня 2014 року до територіальних підрозділів відомства підписав Перший заступник Міністра доходів і зборів України Ігор Білоус.

  «Враховуючи важкі для ведення бізнесу умови в Луганській та Донецькій областях, терористичну загрозу та складну ситуацію, було прийнято рішення подовжити термін прийняття звітів від платників цих областей», - повідомив Перший заступник Міністра доходів і зборів України Ігор Білоус.

  Податкові інспекції на Донеччині та Луганщині працюють у штатному режимі, єдина закрита податкова інспекція та непрацюючий центр обслуговування платників податків – у м. Слов’янськ.

  Сьогодні, незважаючи на складну ситуацію, і Луганська, і Донецька області забезпечують податкові надходження до бюджету. За травень поточного року Донецька область забезпечила 7,5% надходжень до зведеного бюджету, Луганська область – 2,5%.