• In English
 • Міненерговугілля: Незважаючи на складну ситуацію на Донбасі, шахтарі забезпечують безперебійний видобуток вугілля
  опубліковано 19 червня 2014 року о 18:04

  Незважаючи на складну ситуацію на території Луганської та Донецької областей, шахтарі забезпечують безперебійний видобуток вугілля. На цьому наголосив Перший заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості Юрій Зюков під час брифінгу в Будинку Уряду в четвер, 19 червня.

  Він висловив слова вдячності всім шахтарям Донбасу і керівництву вугільних підприємств, які «в цей непростий час продовжують безперебійно добувати вугілля».

  Юрій Зюков наголосив: щодня на роботу в шахти Донбасу виходить біля 70 тис. працівників, і щодня на гора видається по 75-76 тис. тонн вугілля. «Про це свідчать, зокрема, результати роботи у травнівидобуто майже 2 млн. тонн вугілля, вартістю 940 млн. грн.: енергетичне вугілля на 700 млн. грн. і вугілля для металургії – на 220 млн. грн. Для порівняння: у травні 2013 року було видобуто на 205 тис. тонн вугілля менше», - заявив Перший заступник Міністра.

  Також, за його словами, упродовж п’яти місяців введено в експлуатацію 25 очисних забоїв, що дало можливість не допустити спаду видобутку і зберегти робочі місця.

   «У свою чергу Уряд робить все можливе для того, щоб стабільно працювала вугільна галузь, у повному обсязі, вчасно виплачувалася зарплата і відвантажувалося вугілля споживачам і щоб воно було вчасно оплачене», - заявив Юрій Зюков.