• In English
 • Микола Поєдинок зустрівся із членами Насіннєвої асоціації України
  опубліковано 19 червня 2014 року о 16:16

  Поглиблюючи та розвиваючи конструктивний діалог з галузевими підприємствами та громадськими організаціями Голова Державної інспекції сільського господарства Микола Поєдинок зустрівся з представниками компаній, які є членами Насіннєвої асоціації України, щоб обговорити проблемні питання в роботі та створити усі умови для безперешкодної їхньої роботи на вітчизняному ринку в рамках чинного законодавства.

  Зокрема, Микола Поєдинок розповів присутнім про факти, які були виявлені під час позапланової перевірки Українського інституту експертизи сортів рослин, доручення на проведення якої дав Міністр аграрної політики та продовольства України Ігор Швайка, оскільки правомірність та кваліфікованість робіт, які здійснював інститут, викликали великі сумніви, що підтвердили результати перевірки.

  Крім того, Микола Сергійович відзначив, що робота Держсільгоспінспекції поза нормами чинного законодавства завершена, тому він особисто вимагатиме від працівників інспекції та учасників ринку дотримання чинного законодавства у своїй роботі.

  Також, Голова запропонував присутнім приймати участь у галузевих нарадах, які проводяться із залученням територіальних органів Держсільгоспінспекції. «Таким чином у вас буде можливість оцінити кваліфікаційний рівень інспекторського складу та надати свої рекомендації по роботі інспекції в кожному регіоні», - додав Микола Поєдинок.