• In English
 • Відбулось засідання Правового комітету Громадської ради при АМКУ
  опубліковано 19 червня 2014 року о 14:26

  18 червня 2014 року відбулось засідання Правового комітету Громадської ради при Антимонопольному комітеті України.

  Захід відбувся під керівництвом Голови Правового комітету Громадської ради при Антимонопольному комітеті України Олексія Кота за участю Голови Громадської ради Олександра Завади, в.о. Голови Комітету Миколи Бараша та членів Громадської ради при Антимонопольному комітеті України, які представляють інститути громадянського суспільства.

  Під час засідання було обговорено питання щодо участі Громадської ради у формуванні пріоритетних завдань Антимонопольного комітету України та реформування законодавства про захист економічної конкуренції. Крім того, було розглянуто питання щодо громадської експертизи та громадської антикорупційної експертизи проектів нормативно-правових актів, розроблених АМКУ, зокрема, «Про проект Закону України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання».

  Також учасниками було обговорено питання щодо удосконалення процедури отримання дозволу на економічну концентрацію та законодавства в сфері державних закупівель.

  Жвава дискусія розгорнулась навколо змін та доповнень до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996 Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики і постанови від 20 червня 2012 р. № 658  Про утворення Ради голів громадських рад при органах виконавчої влади.