• In English
 • 19 червня у Міндоходів обговорять «єдине вікно» в зоні діяльності Південної митниці та портів Одеської області
  опубліковано 18 червня 2014 року о 15:36

  Міністерство доходів і зборів України та Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати (ІСС Ukraine) інформують, що 19 червня 2014 року, о 10:00, у приміщенні зали засідань Департаменту митної справи Міністерства доходів і зборів України за адресою: 11-г, вул. Дегтярівська, м. Київ (ст. метро «Лук’янівська»), відбудеться чотирнадцяте засідання Міжвідомчої робочої та експертної груп з упровадження технології «Єдине вікно – локальне рішення» в зоні діяльності Південної митниці та портів Одеської області.

  Унікальний для України проект реалізується з 2011 року за сприяння Європейської економічної комісії ООН (ЄЕК ООН) та має за мету створення умов для збільшення обсягів міжнародної торгівлі України; зменшення впливу корупціогенних чинників за рахунок створення простих і прозорих процедур контролю вантажів на кордоні з використанням принципів «єдиного вікна» та електронного документообігу; створення єдиної Інформаційної системи портового співтовариства (ІСПС). Хід проекту неодноразово визнавався успішним як українськими, так і зарубіжними спостерігачами.

  Координацію заходів із реалізації проекту покладено на Міжвідомчу робочу та експертну групи, до складу яких включено керівників і фахівців центральних органів виконавчої влади та представників ділового співтовариства України.

  Серед питань порядку денного засідання Міжвідомчої робочої та експертної груп:

  - результати Четвертого міжнародного семінару ЄЕК ООН з питань спрощення торгівлі «Створення сприятливих умов для спрощення процедури торгівлі, реалізуючи принципи «єдиного вікна» в Україні», проведеного 27.05.2014 у м. Одесі;

  - рекомендації щодо створення й розвитку Національної стратегії спрощення процедур міжнародної торгівлі і логістики.

  З питань акредитації представників заходів масової інформації звертатися до Макаричевої Тетяни, (050) 392 39 48, info@singlewindow.org