• In English
 • Антитерористичний центр при СБ України повідомляє
  опубліковано 17 червня 2014 року о 19:21

  17 червня ц.р. відбулося розширене позачергове засідання Міжвідомчої координаційної комісії Антитерористичного центру при Службі безпеки України, на якому розглянуто нагальні питання протидії тероризму в Україні.

  У заході взяли участь члени МКК АТЦ, представники органів виконавчої влади.

  У ході засідання розглянуто, зокрема, питання міжвідомчої координації в районі проведення антитерористичної операції, оперативної обстановки та порядку реагування на загрозу вчинення терористичних актів в інших регіонах України.

  Перший заступник Голови СБУ - керівник АТЦ при СБ України Василь Крутов підкреслив, що ніколи раніше Україні не доводилося вирішувати проблему тероризму в такому масштабі як нині. Це вимагає відповідного реагування - від удосконалення законодавства до здійснення суб’єктами боротьби з тероризмом комплексу спеціальних заходів.

  Керівник АТЦ акцентував увагу учасників засідання також на необхідності об’єднати зусилля держави та громадянського суспільства задля подолання терористичної загрози. «Намагання дестабілізувати країну будуть зведені нанівець, якщо ми, українці, об’єднаємося задля відновлення миру та злагоди», - наголосив Василь Крутов.

  Ухвалені за результатами засідання рішення Міжвідомчої координаційної комісії АТЦ спрямовані на вдосконалення скоординованої роботи суб’єктів боротьби з тероризмом з попередження терористичних проявів та припинення терористичної діяльності в Україні.