• In English
 • Абітурієнти з Донецької та Луганської областей зможуть скласти ЗНО виключно в інших областях України
  опубліковано 17 червня 2014 року о 17:17

  У зв’язку з військово-політичною ситуацією, що склалася в Донецькій та Луганській областях, неможливістю створення належних умов у пунктах тестування для проведення зовнішнього незалежного оцінювання, відсутністю гарантій безпеки учасникам ЗНО та дотримання вимог щодо конфіденційності тестових матеріалів, додаткова сесія ЗНО у цих двох областях проводитися не буде (наказ МОН від 17.06.2014 № 721).

  Абітурієнти з Донецької та Луганської областей зможуть скласти зовнішнє незалежне оцінювання виключно в інших областях України.

  Міністерство освіти і науки України просить не хвилюватися учасників ЗНО з Донецької та Луганської областей. Усі необхідні умови для проведення тестування будуть створені.

  Наразі продовжено термін перереєстрації на ЗНО для абітурієнтів, які проживають на територіях Луганської та Донецької областей до 24.00 год. 20 червня 2014 року.

  Перереєстрацію необхідно здійснити на персональній інформаційній сторінці сайту УЦОЯО.

  Також абітурієнти з Донецької та Луганської областей під час підготовки та участі у додатковій сесії ЗНО будуть забезпечені безплатними місцями у гуртожитках вищих навчальних закладів інших областей України.