• In English
 • Оголошення про проведення відкритого відбору кандидатів на посаду заступників міністрів з питань європейської інтеграції
  опубліковано 17 червня 2014 року о 10:24

  З метою посилення інституційної спроможності центральних органів виконавчої влади щодо реалізації євроінтеграційного курсу України розпорядженням Кабінету Міністрів від 21 травня 2014 р. № 501 у міністерствах вводиться посада заступника міністра з питань європейської інтеграції.

  На засіданні Уряду прийнято рішення щодо проведення відкритого відбору кандидатів на посаду заступника міністра з питань європейської інтеграції у відповідному міністерстві та схвалено орієнтовний перелік рекомендованих кваліфікаційних характеристик для кандидатів на зазначену посаду (додається).

  Громадяни України, які бажають взяти участь у відкритому відборі, надсилають до Секретаріату Кабінету Міністрів на електронну адресу  euroint@kmu.gov.ua заяву встановленого зразка, біографічну довідку (резюме) за довільною формою із зазначенням даних про освіту та професійний досвід, а також заповнену анкету щодо рекомендованих кваліфікаційних вимог (додається).

  Після надходження зазначені документи невідкладно надсилаються до міністерств.

  Їх розгляд здійснюється відповідними комісіями, утвореними міністерствами, шляхом запрошення усіх кандидатів на засідання комісій для проведення співбесіди.

  За результатами розгляду комісіями подаються рекомендації міністрам для ухвалення рішення та внесення в установленому порядку пропозицій Кабінетові Міністрів України.

  Кінцевий строк подання згаданих вище документів - 1 липня 2014 року.