• In English
 • Задля безпеки пасажирських перевезень операція "Автобус" буде продовжена, - ДАІ
  опубліковано 16 червня 2014 року о 16:55

  20 травня Державна автомобільна інспекція розпочала всеукраїнську операцію «Автобус-2014», яка спрямована на забезпечення безпеки пасажирських перевезень. У рамках комплексу профілактичних заходів працівники ДАІ перевіряють дотримання водіямипасажироперевізниками вимог законодавства та стежать, аби водії автобусів неухильно дотримувалися Правил дорожнього руху.

  Операція була запланована на місяць, але з огляду на кількість виявлених порушень в ДАІ заявляють про доцільність її продовження. Про це заявив начальник департаменту ДАІ МВС України Анатолій Сіренко на брифінгу в Будинку Уряду в понеділок, 16 червня.

  «Із 20 травня по сьогодні виявлено 83 факти керування в нетверзому стані водіями автобусів, задокументовано понад 100 фактів перевищення швидкісного режиму, понад 3 300 фактів несправності транспортних засобів. Це шокуючі цифри», - заявив Анатолій Сіренко.

  Він наголосив, що принциповим завданням операції «Автобус» є забезпечення комфортного і безпечного проїзду у транспорті, особливо це стосується перевезення організованих груп дітей.

  «Проведення цієї операції планувалося на місяць, але враховуючи ту ситуацію, яка складається з автоперевізниками, ми готові продовжити її на два, а то й на три місяці - поки не наведемо порядок в цьому питанні», - заявив Анатолій Сіренко.