• In English
 • Фінансова система Донецької області паралізована через захоплення терористами управлінь Держказначейства, Міндоходів та НБУ
  опубліковано 16 червня 2014 року о 14:47

  Сьогодні вранці, 16 червня, бойовиками з так званої ДНР в Донецьку захоплено приміщення Головного управління Державної казначейської служби Донецької області, Головного управління Міністерства доходів і зборів області та Управління Національного банку України. Таким чином фінансова система області виявилася паралізована.

  Через дії терористів і бандитів  в області призупинені виплати пенсій, соціальних виплатах, заробітної плати в бюджетній сфері, підтримка вугільних шахт тощо. Не поступають податкові платежі донецьких підприємств, немає можливості здійснити відшкодування ПДВ в Донецькій області.

  НБУ позбавлений можливості забезпечити систему електронних платежів та підкріплення готівкою банківських установ у Донецький області.

  Керівники відповідних державних установ області та  Донецької ОДА намагаються врегулювати ситуацію.

  За останньою інформацією, через  бойові дії в центрі Луганська призупинено роботу Головного управління Державної казначейської служби області.