• In English
 • Павло Шеремета взяв участь у координаційній раді, присвяченій реалізації спільних проектів з ОЕСР
  опубліковано 16 червня 2014 року о 14:06

  Міністр економічного розвитку і торгівлі України Павло Шеремета взяв участь у засіданні координаційної ради у зв’язках з Організацією економічного співробітництва та розвитку, присвяченому реалізації спільних проектів для підвищення конкурентоспроможності України.

  Під час засідання сторони обговорили завершальний етап спільної розробки Меморандуму про взаєморозуміння щодо поглиблення співробітництва, який визначатиме перспективні сфери співпраці. Цим Меморандумом також передбачено подальшу реалізацію проекту «Стратегія секторної конкурентоспроможності для України».

  Павло Шеремета зазначив, що експертна допомога ОЕСР відіграє значну роль для підвищення конкурентоспроможності національної економіки, стимулювання внутрішнього розвитку з урахуванням найкращих світових практик та останніх тенденцій.

  «Наш стратегічний намір – стати на шлях приєднання до клубу найбільш розвинутих країн, яким є ОЕСР», – підкреслив Міністр.

  Голова Євразійської програми конкурентоспроможності ОЕСР Антоніо Сомма наголосив, що Організація економічного співробітництва та розвитку налаштована на активізацію відносин з Урядом України.

  «Представники Ради ОЕСР, яка складається з 34 країн-членів, надали мандат на те, щоб зміцнювати стосунки з Україною, а Меморандум – це один з конкретних прикладів, що ми робимо для того, щоб виконати цей мандат. Генеральний секретар ОЕСР запросив Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка до своєї штаб-квартири з метою підписання Меморандуму», – наголосив Антоніо Сомма.