• In English
 • З початку року надходження єдиного внеску склали 74,4 млрд. грн.
  опубліковано 13 червня 2014 року о 18:32

  Протягом січня-травня 2014 року органами доходів і зборів зібрано 74,4 млрд. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Індикативні показники Міністерства фінансів України виконано на 102,4 відсотка.

  Як свідчить статистика Міндоходів, незважаючи на складні економічні та політичні умови надходження єдиного внеску продовжують перевищувати минулорічні показники. Зокрема, протягом зазначеного періоду без урахування АР Крим та м. Севастополь надходження з єдиного внеску склали 72,9 млрд. грн. Порівняно з відповідним періодом минулого року цьогорічна сума надходжень зросла на 1,5 млрд. гривень.

  Надходження травня з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування склали 14,6 млрд. грн. Це перевищує відповідний показник минулого року на 300,8 млн. гривень.

  Нагадаємо, що єдиний внесок засобами програмного забезпечення автоматично розподіляється Державною казначейською службою України за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування відповідно до законодавчо визначених пропорцій та перераховується за призначенням на рахунки, відкриті в Державній казначейській службі на ім’я фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування і пенсійного страхування.