• In English
 • Рішення ФІБА щодо Євробаскету задовольняє Україну, - Дмитро Булатов
  опубліковано 13 червня 2014 року о 16:47

  Рішення європейського керівництва Міжнародної федерації баскетболу перенести Євробаскет-2015 задовольняє Україну і було погоджено ФІБА, Урядом України та Національною федерацією баскетболу. Про це заявив Міністр молоді та спорту Дмитро Булатов.

  «Проведення Євробаскету-2015 в Україні в чинних умовах навряд чи було б доцільним. Ми всі розуміємо, що це занадто дороге і ризиковане задоволення для країни, яка скорочує бюджет і фактично веде війну на сході», - прокоментував Дмитро Булатов.

  «Саме тому внаслідок серії переговорів між ФІБА та Урядом України було знайдено консенсунсну пропозицію: перенести проведення чемпіонату 2015 року до іншої країни, натомість дати Україні пріоритетне право провести Євробаскет у 2017 році. Ми вдячні ФІБА, що ця пропозиція сьогодні закріплена офіційним рішенням», - повідомив Міністр спорту.

  За його словами, Кабінет Міністрів продовжує співпрацю з інвесторами щодо побудови баскетбольних арен. «Ми налаштовані достойно прийняти в Україні Євробаскет-2017», - заявив Дмитро Булатов.