• In English
  • Українські військовослужбовці зі складу підрозділів, задіяних в АТО, знищили значну кількість техніки та зброї терористів
    опубліковано 13 червня 2014 року о 12:00

    12 червня поблизу державного кордону, на південному заході від населеного пункту Степанівна, під час запеклого бою українські військовослужбовці зі складу підрозділів, задіяних в антитерористичній операції, знищили 2 БТР, 2 танки та 2 автомобілі КАМАЗ, на яких були встановлені крупнокаліберні кулемети 12.7 мм – “КОРД”.

    Цього ж дня були перехоплені та знищені 3 колони терористів. Зокрема, на дорозі, розташованій південніше населеного пункту Сніжне, ударами бойових вертольотів знищено автомобільну колону, що вторглася з боку Російської Федерації. Після ударів бойових вертольотів був висаджений повітряний десант, який завершив розгром противника. Втрати терористів склали: 12 одиниць автомобільної техніки та понад 40 бойовиків, які перевозили значну кількість зброї російського походження та боєприпасів. Зокрема, переносні зенітно-ракетні комплекси (ПЗРК), протитанкові рушниці та стрілецьку зброю.

    Варто зазначити, що Збройні Сили України спільно з Державною Прикордонною службою взяли під контроль ділянку державного кордону на півдні і півночі Луганської області та на півночі Донецької області.