• In English
 • Бюджет Міністерства оборони України на 2014 рік становить понад 20 мільярдів гривень
  опубліковано 13 червня 2014 року о 09:53

  12 червня на брифінгу в Українському національному інформаційному агентстві «Укрінформ» заступник директора Департаменту фінансів Міністерства оборони України Сергій Винник розповів про використання коштів, виділених Міністерству оборони України у 2014 році.

  «На даний час керівництво держави вживає дієвих заходів щодо підвищення боєготовності та боєздатності Збройних Сил України, покращення їх матеріально-технічного забезпечення», – зазначив Сергій Винник.

  «Якщо бюджетом 2014 року на потреби Міноборони було затверджено видатки у сумі 15,5 млрд. грн., то на виконання Закону України «Про затвердження Указу Президента України «Про часткову мобілізацію» із резервного фонду державного бюджету було додатково виділено 4,77 млрд. грн.», – поінформував представник Міноборони.

  За його словами, зараз загальний фінансовий ресурс Міноборони України становить 20,1 млрд. грн.

  «На сьогодні у нас є достатній ресурс, аби забезпечити потреби ЗС України. Якщо порівнювати цей рік із минулим, то зараз ми маємо на 5 млрд. грн. більше торішнього. На сьогодні цей ресурс складає 20,1 млрд. грн.», – додав заступник директора Департаменту фінансів Міністерства оборони України. Також він зазначив, що щоденно вносяться зміни, які стосуються питання фінансового забезпечення Збройних Сил України.

  Сергій Винник від імені Міноборони подякував усім небайдужим та волонтерам, які надіслали та надали для Збройних Сил України усіляку благодійну допомогу, а це сума в понад 40 млн. грн. Уся вона взята на облік.