• In English
 • Мінсоцполітики: Виплата першого траншу державних соціальних допомог червня вже завершується
  опубліковано 12 червня 2014 року о 19:28

  Виплата першого траншу державних соцдопомог червня відбувається своєчасно і вже підходить до свого завершення.

  Станом на 12 червня на поштові відділення та рахунки банківських установ перераховано 3,3 млрд. грн., призначених для виплат малозабезпеченим сім’ям, сім’ям з дітьми, дітям-інвалідам та інвалідам з дитинства.

  Разом з тим, кошти для здійснення виплат у містах Краматорськ та Слов’янськ Донецької області не перераховано у зв’язку з нестабільною ситуацією там. Також з 11 червня місту Сніжне Донецької області перерахування коштів призупинено. При цьому кошти для виплати державних соціальних допомог у містах Антрацит та Червоний Луч Луганської області вже надійшли до отримувачів.

  Крім того, кошти для здійснення пенсійних виплат червня у сумі 11,2 млрд. грн. надійшли на поштові відділення та рахунки банківських установ. Зокрема, пошта забезпечена коштами включно по 15 червня та банки – включно по 13 червня.

  Водночас, виплату пенсій, так само як і державні соцдопомоги, неможливо здійснювати у містах Краматорськ та Слов’янськ Донецької області. До м. Антрацит Луганської області. кошти на здійснення пенсій вже надійшли до отримувачів.

  При цьому з 11 червня містам Сніжне Донецької області та Червоний Луч Луганської області перерахування та перевезення коштів для здійснення пенсій призупинено.