• In English
 • Мінсоцполітики: Фінансування та виплата пенсій і державних соцдопомог відбувається вчасно та згідно з графіком
  опубліковано 12 червня 2014 року о 12:02

  Ситуація із виплатою пенсій та державних соцдопомог, призначених для виплат малозабезпеченим сім’ям, сім’ям з дітьми, дітям-інвалідам та інвалідам з дитинства, залишається стабільною.

  Зокрема, на поштові відділення та рахунки банківських установ перераховано 2,9 млрд. грн. першого траншу державних соцдопомог, чим забезпечено виплату коштів майже 90% відповідних категорій громадян.

  Також поштові відділення включно по 13 червня та банківські установи включно по 12 червня забезпеченні коштами для здійснення пенсійних виплат червня: вже профінансовано майже половину необхідної суми – 9,6 млрд. грн.

  При цьому, через ситуацію, що триває на території Сходу України, не вдалося перерахувати кошти до Краматорська та Слов’янська Донецької області. Водночас поновлено виплату державних соцдопомог та пенсій у м. Антрацит Луганської області, де ситуація стабілізувалася.

  Що стосується міст Сніжне Донецької області та Червоний Луч Луганської області, туди вдалося перерахувати лише частину коштів. Разом з тим, з міркувань безпеки працівників відомств, що забезпечують цей процес, Урядом прийнято рішення призупинити з 11 червня відповідні перерахування та перевезення коштів до моменту стабілізації ситуації.