• In English
 • Офіційним спонсором Національного комітету спорту інвалідів став Державний ощадний банк України
  опубліковано 12 червня 2014 року о 09:47

  Вперше в історії українського паралімпійського та дефлімпійського рухів комерційний банк стає офіційним спонсором Національного комітету спорту інвалідів України.

  Відповідна угода про спонсорство була підписана головою правління АТ "Ощадбанк" Андрієм Пишним і президентом Національного комітету спорту інвалідів Валерієм Сушкевичем 11 червня 2014 року.

  Сторони домовилися, що Ощадбанк, як офіційний спонсор, спрямовуватиме зусилля на розвиток фізичної культури та спорту інвалідів України, забезпечуватиме банківське обслуговування паралімпійців та дефлімпійців. Так, вже понад 80 спортсменів отримали платіжні картки Visa з нарахованою на них призовою винагородою за здобуті у Сочі олімпійські медалі.

  Варто зазначити, що за оцінками світової спортивної спільноти у сфері розвитку спорту людей з обмеженими можливостями Україна посідає лідируючу позицію. Спортсмени національної паралімпійської та дефлімпійської збірних команд України неодноразово підкорювали найвищі спортивні п'єдестали - потужні виступи у Лондоні-2012, Софії-2013, Сочі-2014, на чемпіонатах світу, Європи. На останніх зимових Паралімпійських іграх у Сочі наші спортсмени проявили не тільки волю до перемог, а й доклали усіх зусиль, щоб у нашій державі був мир.

  Як зазначив на прес-конференції з нагоди підсисання спонсорського контракту Міністр молоді та спорту Дмитро Булатов, дуже важливо, що в Україні паралімпійський та дефлімпійський рухи підтримуються не тільки на державному рівні. “Дуже знаково, що бізнес докладає зусиль, аби розвивати спорт людей з обмеженими можливостями”, - прокоментував Міністр.

  На думку голови правління Ощадбанку Андрія Пишного, сприяння розвитку паралімпійського та дефлімпійського руху в Україні є надзвичайно важливою доброчинною ініціативою для всього колективу Ощадбанку. Ця добра справа покликана зміцнити престиж та авторитет України на світовій спортивній арені.

  «Наші паралімпійці, дефлімпійці – спортсмени, які мають особливу спортивну майстерність та велич духу, що надають їм можливість перемагати суперників у найскладніших ситуаціях. Вони переконливо це демонструють, залишаючись у п'ятірці найкращих збірних світу. Годі й казати, допомога цим мужнім і сильним людям – дуже почесна місія, що дає нам змогу ще більше усвідомити глибину соціальної відповідальності, яку банк несе перед суспільством», – зазначив Андрій Пишний.

  У прес-конференції з нагоди підписання спонсорського контракту взяли участь Міністр молоді та спорту України Дмитро Булатов, президент Національного комітету спорту інвалідів України, голова Комітету Верховної Ради України Валерій Сушкевич, голова правління АТ «Ощадбанк України» Андрій Пишний, члени національної паралімпійської збірної команди України – учасниці ХІ зимових Паралімпійських ігор 2014 року та представники громадських організацій інвалідів України.

  Вручаючи на прес-конференції картки з державними винагородами чемпіонам та призерам ХІ зимових Паралімпійських ігор в Сочі, Міністр молоді та спорту наголосив: «Ми гордимося тим, що стоїмо сьогодні поруч із вами – справжніми героями, котрі влаштували в Сочі свій майдан, борючись впродовж усіх Паралімпійських ігор, з ризиком для подальшої спортивної кар’єри, за мир в нашій державі. Наша підтримка, незважаючи на зменшення можливостей держави, буде збільшуватись. Насамперед завдяки тому, що зараз ми будемо об’єднувати зусилля державних установ та бізнесу”, - підкреслив Дмитро Булатов.