• In English
 • У червні з аеропорту «Бориспіль» відкриється до 20 нових рейсів
  опубліковано 11 червня 2014 року о 15:44

  У червні 2014 року в аеропорту «Бориспіль» заплановано збільшення кількості міжнародних рейсів, що з'єднують Київ із містами Європи та Азії. За прогнозами показник літаковильотів цього місяця збільшиться на 6% порівняно  з травнем 2014 року.

  Відтак із головних повітряних воріт України авіакомпанією Ellinair вже встановлено авіасполучення з грецьким островом Корфу. А з 22 червня повітряне судно Boeing 737 відправлятиметься раз в 3-7 днів по середах та неділях.

  З початку місяця «Міжнародні авіалінії України» відкрили чотири нові регулярні рейси до Німеччини, Швеції, Молдови та Ірану. З 1 червня авіасполучення з Дюссельдорфом виконується до 6 разів на тиждень, із Стокгольмом - 3 рази, Кишиневом - 5 разів та з 3 червня із Тегераном - 3 рази на тиждень.

  Крім того, у червні МАУ планує розпочати здійснення перельотів з аеропорту «Бориспіль» до Батумі (Грузія), Пальма-де-Майорки (Іспанія), Ербілю (Ірак) - з частотою 3 рейси на тиждень, до Бургасу, Варни (Болгарія), Спліту (Хорватія), Салоніків (Греція) і Душанбе (Таджикістан) - 2 рейси на тиждень та по одному рейсу на тиждень - до Ріміні (Італія) та до Дубровника (Хорватія).

  Авіакомпанія WindRose має намір виконувати по 2 рейси на тиждень в Спліт та Пальму-де-Майорку. У планах перевізника Meridiana Fly здійснювати 1 переліт на тиждень до Ольбії (Італія), а Scat - 3 рейси на тиждень до Актау (Казахстан).

  Також була розширена програма польотів на внутрішніх маршрутах. 10 червня авіакомпанія «Дніпроавіа» встановила щоденне авіасполучення із Харковом.