• In English
 • За результатами внутрішніх перевірок, проти працівників Міндоходів розпочато 177 кримінальних проваджень
  опубліковано 11 червня 2014 року о 12:44

  З початку року здійснено 1,7 тис. службових перевірок та розслідувань з метою виявлення передумов та обставин можливих протиправних дій з боку працівників Міндоходів. За їх результатами винесено 400 офіційних застережень, до дисциплінарної відповідальності притягнено 429 та звільнено 33 працівників. Про це повідомив заступник Міністра доходів і зборів Михайло Ноняк під час відкритого обговорення перших результатів роботи антикорупційної комісії при Міндоходів.

  «Для подолання корупції в відомстві нам потрібно виключити людський фактор, привести нових людей в службу, ефективніше співпрацювати  з громадськістю  та бізнесом», - наголосив Михайло Ноняк.

  За його словами, з початку року перевірено 688 звернень від фізичних  та юридичних осіб  щодо  можливих неправомірних дій з боку працівників органів Міндоходів, з яких 187 повністю або частково підтвердилися.

  За матеріалами підрозділів внутрішньої безпеки Міндоходів за порушення вимог Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» складено та передано до суду  31 адміністративний протокол. Судами прийнято 10 рішень про притягнення осіб до адміністративної відповідальності.

  Стосовно працівників органів Міндоходів у січні-травні розпочато 215 кримінальних проваджень за скоєння злочинів у сфері службової діяльності. За матеріалами підрозділів ГУВБ, правоохоронні органи розпочали 177 кримінальних проваджень. Здійснюються досудові розслідування.

  Крім того, за фактами одержання неправомірної вигоди працівниками Міндоходів, розпочато 31 провадження. Повідомлено про підозру у вчиненні корупційних та інших злочинів у сфері службової діяльності 19 осіб.  Винесено 11 обвинувальних вироків стосовно працівників Міндоходів.