• In English
 • Для легалізації пасажирських перевезень в автобусах встановлять касове обладнання
  опубліковано 10 червня 2014 року о 17:10

  Задля легалізації всіх автоперевізників Міністерство інфраструктури запропонує зміни до законодавства щодо обов’язкового встановлення касових апаратів у транспортних засобах, задіяних в пасажирських перевезеннях. Про це сьогодні повідомив Міністр інфраструктури Максим Бурбак за підсумками переговорів із перевізниками, що влаштували акцію під Кабінетом Міністрів України.

  «Не повинно бути поділу на легалів і нелегалів. Тому прийнято спільне рішення стосовно встановлення в автобусах касових апаратів для друку фіскальних чеків, щоб не було тіньових перевезень», - сказав Міністр.

  За словами Максима Бурбака, після запровадження касових апаратів, а також системи допуску до роботи на ринку перевезень (фінансова спроможність, професійна компетентність і добропорядність) відпадуть й інші питання, порушені перевізниками - буде знято обмеження на виконання міжобласних рейсів та відмінено конкурси на право їх виконання.

  Над вирішенням інших проблем сфери внутрішніх автомобільних пасажирських перевезень працюватиме робоча група, до складу якої увійдуть фахівці Мініфраструктури, Укртрансінспекції, народні депутати та представники перевізників.

  Утім, як наголосив Максим Бурбак, не буде жодних компромісів щодо безпеки перевезень. Тобто Мініфраструктури виступає за виключне дотримання перевізниками правил дорожнього руху, встановлених швидкісних обмежень, режиму роботи і відпочинку водіїв, технічну справність транспортного засобу.