• In English
 • ПРООН в партнерстві з Мінмолодьспортом розпочинає програму «Молодіжний працівник»
  опубліковано 10 червня 2014 року о 16:54

  Міністерство молоді та спорту України за підтримки Програми розвитку ООН України ініціює навчальну Програму «Молодіжний працівник». Програма розрахована на держслужбовців, задіяних у роботі з молоддю у регіонах, та лідерів молодіжних неурядових організацій у форматі спільного навчання.

  Мета програми - забезпечити належний рівень знань про пріоритети, тенденції та завдання молодіжних політик України, ЄС та інших регіонів із кращим досвідом; провести тренінги із проектного менеджменту, залученню донорських коштів та особистісних компетенцій Молодіжного працівника; проінформувати про кращі національні та світові практики ведення спільних проектів (урядових + неурядових організацій) громадського моніторингу у сфері надання публічних послуг та інших видів Програм навчання Молодіжних працівників, що практикуються в світі.

  11 червня в приміщенні ПРООН (вул. Еспланадна, 20, 7й поверх) відбудеться семінар із обговорення та затвердження навчальних тем Програми «Молодіжний працівник». Протягом семінару експерти в області молодіжної політики обговорять та затвердять структуру та вміст тренінгу першого рівня Програми, яка буде складатися з трьох рівнів: 1. Тренінг першого рівня (Базовий) ; 2. Тренінг другого рівня (Спеціалізований); 3. Тренінг тренерів.

  Результатом семінару стане оголошення тендеру щодо підготовки навчального матеріалу тренінгу, методів викладу та безпосередньо проведення