• In English
 • Ведення та фінансування діяльності держреєстру чорнобильців координуватиме Мінсоцполітики
  опубліковано 08 червня 2014 року о 10:23

  Ведення та фінансування діяльності Державного реєстру осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, координуватиме Міністерство соціальної політики. Кабінет Міністрів України на засіданні 4 червня 2014 року прийняв відповідну постанову №161 «Про внесення змін до Положення про організацію і функціонування Державного реєстру України осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».

  Відповідно до документа, функції з ведення держреєстру передаються він МНС до Мінсоцполітики, оскільки саме до цього міністерства передано бюджетну програму щодо комплексного медико-санітарного забезпечення та лікування онкологічних захворювань із застосуванням високовартісних медичних технологій осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. В зв’язку з цим внесено зміни до Положення про організацію та функціонування Державного реєстру осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затвердженого постановою КМУ №571 від 9 червня 1997 р.

  Також визначено, що зразок зазначеної реєстраційної картки буде затверджуватися Міністерством охорони здоров’я.

  Фінансування робіт, пов’язаних зі створенням та підтримкою Державного реєстру, забезпечуватиметься за рахунок коштів державного бюджету.