• In English
 • Заступник Міністра соцполітики візьме участь у конференції «Діалог в галузі народонаселення і розвитку»
  опубліковано 10 червня 2014 року о 16:16

  11-13 червня 2014 року заступник Міністра соціальної політики України Наталія Федорович візьме участь у регіональній Конференції „Діалог в галузі народонаселення і розвитку: створення людського капіталу для процвітання у Східній Європі та Центральній Азії”, яка відбудеться у м. Празі (Чеська Республіка).

  Організатор заходу - Фонд ООН в галузі народонаселення за підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки.

  Метою Конференції є проведення діалогу між високопосадовцями, які відповідають за розробку і реалізацію державної політики у галузі народонаселення і розвитку та експертами. Діалог буде направлений на краще розуміння впливу поточних демографічних змін на суспільство в регіоні та виявлення кращих шляхів реагування за допомогою національної політики, яка відображає принципи, що лежать в основі Програми дій Міжнародної конференції з питань народонаселення та розвитку, а також інших важливих міжнародних документів та інструментів.

  У Конференції візьмуть участь представники урядів, до компетенції яких належать питання із зазначеної проблематики, представники наукових кіл, міжнародних та неурядових організацій, а також експерти з регіону Східної та Центральної Азії.

  У перший день конференції, 11 червня, заступник Міністра Наталія Федорович виступить із презентацієюФактори зростання через розвиток людини”, а 12 червня вона очолить тематичну групу із зазначеного питання.

  Крім того, 12 червня заступник Міністра Наталія Федорович планує зустрітися з представниками української громади в Чеській Республіці