• In English
  • Антикорупційна рада земельного відомства стане дієвим інструментом боротьби з проявами корупції
    опубліковано 10 червня 2014 року о 15:46

    У Держземагентстві України розпочала роботу Експертна рада з питань попередження корупції та ефективного управління. На першому засіданні Антикорупційної ради утворено робочі групи, окреслено план дій. Експертна рада щодо попередження корупції утворена за ініціативи очільника земельного відомства Сергія Рудика. «Цей колегіальний громадський контролюючий орган стане дієвим інструментом боротьби з проявами корупції та сприятиме економному та ефективному витрачанню бюджетних ресурсів, – зазначив Голова Держземагентства. – Покладаю великі надії, що уже незабаром Антикорупційна рада запрацює на повну потужність та забезпечить активну взаємодію з фахівцями та експертами у сфері попередження корупції та налагодження ефективного управління».

    До аналізу фактів корупції та корупційних ризиків залучатимуться представники громадськості, міжнародні експерти. Кращі  світові практики допоможуть активістам у формуванні програм та заходів у сфері попередження корупції, визначення шляхів підвищення ефективності державної політики у сфері земельних відносин.

    Головою Експертної ради з питань попередження корупції та ефективного управління обрано Сергія Панцира – експерта Ради Європи, керівника Центру соціального партнерства та лобіювання Національного університету «Києво-Могилянська академія», фахівця з питань ефективного управління. До складу Антикорупційної ради увійшли представники громадських, міжнародних організацій, ЗМІ, наукових інституцій, які мають досвід виявлення фактів корупції, ефективно протидіють зловживанням у сфері земельних відносин, здійснюють аналіз державної політики, долучалися до її формування, зокрема у сфері попередження корупції та підвищення ефективності державного управління.