• In English
 • На Полтавщині завершилися роботи з посіву ярих зернових
  опубліковано 10 червня 2014 року о 14:34

  Аграрії завершили на Полтавщині роботи з посіву ярих зернових. Про це на нараді у голови Полтавської ОДА Віктора Бугайчука повідомив директор Департаменту агропромислового розвитку Полтавської ОДА Сергій Фролов.

  «Всього зерновими культурами засіяно 939 тисяч  гектарів, – повідомив Сергій Фролов. –  Збільшено площі під посів буряків, соняшнику, картоплі та кормових культур. У той же час цьогоріч ярого ячменю посіяли менше на 45 тисяч гектарів, що викликано весняною засухою та зміною кліматичних умов».

  За словами Сергія Фролова, зменшили площі й для посіву озимих. Одна з причин – взимку 13 тисяч озимих культур загинули. Загалом в цьому році полтавські аграрії очікують 1 млн. 200 тисяч тонн урожаю зернових та 950 тисяч тонн пшениці.

  Як повідомив Сергій Фролов, наразі сільгосппідприємства Полтавщини підготували до роботи 94% зернозбиральних комбайнів.

  У свою чергу Віктор Бугайчук доручив Сергію Фролову опрацювати потреби ринку комбайнів в області. «Наші підприємства виробляють у Кременчуці поїзди не гірші за «Хюндай», – зазначив Віктор Бугайчук. – Думаю і комбайни могли б виробляти, а це робота і зарплата для людей».