• In English
 • Нахімовці продовжують навчання в Одеській національній морській академії
  опубліковано 10 червня 2014 року о 13:30

  Ад’юнкти, курсанти, студенти та військовослужбовці ліквідованої Академії військово-морських сил імені П.С. Нахімова продовжують навчання в Одеській національній морській академії.

  Постановою Кабінету Міністрів України № 163 від 4 червня 2014 року утворено факультет військово-морських сил Одеської національної морської академії та відділення військової підготовки Морехідного коледжу технічного флоту Одеської національної морської академії.

  Цим же документом ліквідовано Академію військово-морських сил імені П.С. Нахімова (м. Севастополь) та Військово-морський коледж старшинського складу зазначеної Академії.

  Відповідно до постанови, ад’юнкти, курсанти, студенти, у тому числі ті, що навчаються за програмою підготовки офіцерів запасу, військовослужбовці військової служби за контрактом рядового, сержантського та старшинського складу, які навчаються за заочною формою навчання, Академії військово-морських сил імені П.С. Нахімова (м. Севастополь) продовжують навчання в Одеській національній морській академії; курсанти Військово-морського коледжу старшинського складу Академії військово-морських сил імені П.С. Нахімова (м. Севастополь) продовжують навчання у Морехідному коледжі технічного флоту Одеської національної морської академії.

  Витрати, пов’язані з виконанням постанови, буде здійснено в межах коштів, передбачених у державному бюджеті Міністерству оборони та Міністерству освіти і науки для підготовки кадрів на відповідний рік.