• In English
  • Призначено нового директора ДП "Харківський завод шампанських вин"
    опубліковано 10 червня 2014 року о 11:44

    9 червня у м. Харкові Міністр аграрної політики та продовольства Ігор Швайка представив колективу підприємства нового в.о. директора Державного підприємства «Харківський завод шампанських вин» Костянтина Жидкова.

    Представляючи нового керівника, Міністр Ігор Швайка заявив: «На жаль, «Харківський завод шампанських вин» неодноразово потрапляв до епіцентру скандалів. Тому я доручив новому керівнику розібратися із законністю діяльності заводу та навести порядок в роботі підприємства. Костянтин Жидков буде щотижня звітувати мені про перебіг своєї роботи. Окрім того, має бути перевірено відношення всіх інших підприємств та відомств, які мають справи з ХЗШВ. Зокрема, діяльність арбітражних упорядників цього підприємства».

     Підкреслюємо, що будь-які спроби рейдерського захоплення або втручання в діяльність новопризначеного директора будуть розцінюватися як перешкоджання у роботі керівництва державного підприємства і свідчитимуть про корупційні дії осіб, котрі продовжують плутати державну кишеню з власною.