• In English
 • Остап Семерак запросив до роботи в Уряді спеціалістів з євроінтеграції
  опубліковано 06 червня 2014 року о 15:27

  Міністр Кабінету Міністрів України Остап Семерак на брифінгу в Будинку Уряду 6 червня закликав спеціалістів зі знанням мов та хорошою освітою влаштовуватися на роботу в новостворений Урядовий Європейський офіс при Секретаріаті Кабінеті Міністрів України.

  «Хочемо запросити в Секретаріат Кабінету Міністрів у новостворені департаменти людей, які мають знання іноземних мов, хорошу освіту, розуміння: що таке євроінтеграція. Бо мова йде про Урядовий Європейський офіс – це офіс, який повинен працювати над координацією зусиль і роботи центральних органів виконавчої влади для імплементації Угоди про асоціацію, політичну частину якої підписав Прем’єр-міністр Яценюк», – сказав Остап Семерак.

  Він наголосив, що на сьогодні стоїть завдання в короткі терміни забезпечити умови для українських виробників щодо виходу на європейські ринки, які Європейський Союз відкрив для України в економічній частині Угоди про асоціацію.

  «Українська економіка повинна зорієнтуватися протягом цих півроку щодо можливості роботи наших виробників і реалізації їхньої продукції на європейському ринку, який є суттєво більшим, ніж ринок СНД чи РФ. Тому ми хочемо в цей Урядовий Європейський офіс запросити людей, які не будуть займатися імітацією інтеграції, як це було за часів уряду Азарова, а розумітимуть, знатимуть і готові швидко втілювати в життя рішення, які будуть потрібні для імплементації Угоди про асоціацію», - підкреслив Остап Семерак, додавши при цьому, що «часове вікно для цієї роботи є дуже коротким – це місяці, а не роки».

  Нову структуру Секретаріату Кабінету Міністрів затверджено постановою Уряду від 27 травня 2014 р.

  Свої резюме можна надсилати на: melnyk@kmu.gov.ua;sboichakova@kmu.gov.ua .