• In English
 • Укрзалізниця підтримує українську армію придбанням державних цінних паперів
  опубліковано 06 червня 2014 року о 16:22

  Враховуючи надзвичайно напружену ситуацію у східному регіоні України та необхідність фінансової підтримки української армії, яка захищає територіальну цілісність нашої держави, менеджмент Укрзалізниці придбав  державні цінні папери, які 21 травня цього року розпочав продавати Ощадбанк. Йдеться про казначейські зобов’язання «Військові» серії В номінальною вартістю 1000 гривень, кошти від реалізації яких будуть спрямовані на підтримку української армії.

  Залізничники завжди вирізнялися згуртованістю і свідомою громадянською позицією, надавали допомогу і в ліквідації аварії на ЧАЕС,  і в подоланні наслідків катастрофи в Алчевську, стихійних лих на Західній Україні, а нині працівники галузі разом із багатьма мешканцями України підтримують українських військових, які на Сході знаходяться на лінії вогню і щосекунди ризикують віддати життя заради єдності нашої держави і захисту від тероризму, повернення миру і стабільності.

  Те, що залізничники відгукнулися й придбали цінні папери Ощадбанку, свідчить про те, що вони є справжніми патріотами своєї держави, які всім серцем і всією душею вболівають за цілісність України. Кожен із них не просто бажає, щоб якомога скоріше було відновлено мир та спокій на нашій землі, а й особисто робить для цього конкретні кроки, зокрема, підтримуючи наших військових.

  Строк обігу казначейських зобов'язань «Військові» – 24 місяці (2 роки), а ставка становить 7% річних. Сертифікат казначейського зобов’язання «Військові» містить 4 купони, а  розмір доходу за кожним із них становить 35 гривень. Доходи за казначейськими зобов’язаннями серії В виплачуються кожні шість місяців (далі – купонний період) після дати випуску, яка зазначена на казначейському зобов’язанні.

  Вартість одного сертифіката казначейського зобов’язання «Військові» у національній валюті залежить від дати його придбання і змінюється від 1000 грн. (у перший день розміщення – 21 травня 2014 року) до 1034,62 грн. (за п’ять днів до закінчення кожного купонного періоду). Вартість продажу казначейських зобов’язань «Військові» у національній валюті змінюється кожні 10 днів.

  Придбати казначейські зобов’язання може будь-яка фізична особа у відділеннях Ощадбанку, список яких розміщено на офіційному сайті  АТ «Ощадбанк»: http://www.oschadnybank.com/ua/private/kzv/.

   

  Довідково

  Казначейські зобов'язання – це різновид державних цінних паперів, що розміщуються серед фізичних осіб на добровільних засадах, дають право на отримання доходу і погашаються державою на умовах, передбачених при їх розміщенні.

  Виплата доходу за казначейськими зобов’язаннями «Військові» здійснюється починаючи з дня закінчення купонного періоду. Дата виплати доходу за купонний період, зазначена на відповідному купоні казначейського зобов’язання, є датою початку оплати купона (крім останнього купона казначейського зобов’язання серії В).

  Відрізати купон від сертифіката казначейського зобов’язання може тільки співробітник Ощадбанку. Купони, відрізані від казначейського зобов’язання самостійно, не приймаються Ощадбанком до оплати.

  Втрачений або знищений клієнтом сертифікат не поновлюється.