• In English
 • У "Борисполі" спостерігається поступове відновлення пасажиропотоку - за 5 місяців обслуговано понад 2,4 млн. осіб
  опубліковано 06 червня 2014 року о 13:01

  Проаналізувавши тенденції в авіаційній сфері, у міжнародному аеропорту «Бориспіль» скоригували план польотів та відповідні технологічні процедури з урахуванням заявок авіакомпаній та завантаженості рейсів. Й за підсумками 5 місяців кількість рейсів в аеропорту збільшено до 27 975, кількість обслужених пасажирів досягла 2 467 000 осіб.

  Завдяки налагодженій співпраці та спільним зусиллям із авіаперевізниками у травні аеропорт забезпечив обслуговування 6147 рейсів - на13% більше порівняно з попереднім місяцем, та 563200 пасажирів, що на 26% перевищує показники квітня. Ці дані свідчать про тенденцію до стабілізації ситуації із авіаперевезеннями, зокрема в головному аеропорту країни.

  Збільшення пасажиропотоку в травні було зафіксовано як на міжнародних (+15%), так і внутрішніх рейсах (+12%) — і це незважаючи на призупинення роботи Донецького аеропорту.

  Збільшення обсягів пасажирських перевезень на регулярних рейсах забезпечують міжнародні і вітчизняні авіаперевізники. У травні авіакомпанія Air France перевезла на + 38% (на 3319 пасажирів) більше пасажирів, ніж у квітні 2014 року, Lufthansa - +23% (на 4 708 пасажирів), МАУ - +16% (на 28 338 пасажирів), Wind Rose - + 3957 пасажирів.

  Зростання пасажиропотоку на внутрішніх рейсах відбулося за рахунок збільшення завантаженості регулярних рейсів базового перевізника. З урахуванням зменшення числа рейсів протягом 3 місяців, у травні авіакомпанія перевезла на 13% більше пасажирів, ніж у квітні. Середня кількість пасажирів на одному рейсі збільшилася з 88 до 101.

  Також спостерігалося традиційне зростання пасажирських перевезень на міжнародних чартерних рейсах під час травневих свят + 117% порівняно із квітнем.

  Про тенденцію до стабілізації свідчить і факт заявок на відкриття нових рейсів з аеропорту «Бориспіль». Зокрема у червні поточного року з головних повітряних воріт країни заплановано відкриття 20 нових рейсів авіакомпанії МАУ, Ellinair, Wind Rose, Meridiana Fly і Scat.