• In English
 • Управління туризму планує створити консорціум "Київ туристичний"
  опубліковано 06 червня 2014 року о 09:34

  Управління туризму КМДА спільно з представниками цього сектору бізнесу, у рамках державно-приватного партнерства та з метою залучення інвестицій в економіку столиці, планує створити туристичний консорціум «Київ туристичний». Про це розповіла начальник управління Тетяна Слишик під час зустрічі з представниками Європейської Бізнес Асоціації, Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ), а також представниками туристичного та готельного бізнесу м. Києва та авіаперевізниками.

  Начальник управління туризму повідомила, що буде незабаром підготовлено презентацію Консорціуму, на яку будуть запрошені депутати Київської міської ради, представники Київської міської державної адміністрації, провідні учасники туристичного бізнесу та представники дипломатичних місій в Україні. Дату та час буде анонсовано додатково.

  Також, у ході зустрічі, вона розповіла, що за сприяння Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) було успішно розроблено та запущено в роботу офіційний туристичний портал м. Києва kyivinfo.travel, який наразі наповнюється та перекладається на чотири мови.

  Крім того, під час зустрічі були обговорені питання щодо основних напрямків розвитку туристичної галузі столиці, шляхи подальшої співпраці, а також перспективи розвитку туристичної галузі Києва.