• In English
 • Зустріч Першого заступника МЗС України з Директором Департаменту Східної Європи і Центральної Азії МЗС Швеції
  опубліковано 05 червня 2014 року о 19:50

  Відбулась зустріч Першого заступника Міністра закордонних справ України Наталії Галібаренко з Директором Департаменту Східної Європи і Центральної Азії МЗС Швеції, Послом Стефаном Гуллгреном

  У ході зустрічі було обговорено актуальні питання двосторонніх відносин, пріоритетні завдання у контексті реалізації курсу України на європейську інтеграцію, а також останній розвиток ситуації в нашій державі, передусім у східних областях.

  Шведська сторона засудила факт незаконної окупації Росією АР Крим. Було відзначено важливість продовження діяльності в Україні Спеціальної спостережної місії ОБСЄ, а також розгортання Місії ЄС в Україні у рамках Спільної політики безпеки та оборони.

  Посол С.Гуллгрен відзначив, що Швеція продовжує активно підтримувати Україну як в питанні протидії дестабілізуючому впливу з боку Росії у східних областях України, так і в контексті поглиблення відносин нашої держави з ЄС, у т.ч. із залученням потенціалу ініціативи ЄС «Східне партнерство».

  У цьому зв’язку було відзначено важливість якнайшвидшого підписання економічної частини Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, що стало б належною відповіддю на всі ті виклики, з якими стикається наша держава у внутрішньому розвитку та в питаннях забезпечення своєї безпеки, суверенітету та територіальної цілісності.