• In English
 • Аргентина підтримує демократичні процеси в Україні
  опубліковано 05 червня 2014 року о 18:04

  6 червня відбулася телефонна розмова заступника Міністра закордонних справ України Данила Лубківського із Державним секретарем Міністерства закордонних справ Аргентини Едуардом Антоніо Суаіном.

  «Аргентина вітає успішне завершення виборів Президента України та підтримує процеси демократії у вашій державі», - підкреслив заступник зовнішньополітичного відомства Аргентини.

  Данило Лубківський поінформував свого колегу про актуальну ситуацію в нашій країні, вільний та демократичний перебіг та завершення виборчого процесу, а також зусилля для стабілізації політичного становища і подолання загрози міжнародного тероризму в окремих районах сходу держави.

  «Аргентина виступає проти будь-якого зовнішнього втручання у суверенні справи України та виступає за виконання та безумовне дотримання Женевських домовленостей», - зазначив Едуардо Антоніо Суаін.

  У ході бесіди було обговорено окремі питання двостороннього діалогу та можливого розширення співробітництва, якому обидві держави надають вагомого значення. Як зазначалося співрозмовниками, обидві країни об’єднує чимало: і значна українська діаспора в Аргентині, і взаємний політичний та економічний інтерес до тіснішого міждержавного діалогу, і великий потенціал такої співпраці.

  Заступники керівників зовнішньополітичних відомств України та Аргентини домовилися про підтримку подальшого обміну та діалогу стосовно розвитку ситуації та двостороннього порядку денного.