• In English
  • Експозиція Держсільгоспінспекції на "АГРО-2014" - цікава та корисна для кожного громадянина
    опубліковано 05 червня 2014 року о 12:35

    Державна інспекція сільського господарства України бере активну участь у найбільшому і найпрестижнішому загальнодержавному заході в агропромисловому комплексі України - XXVI Міжнародній агропромисловій виставці-ярмарку «Агро-2014», яку відкрив Міністр аграрної політики та продовольства Ігор Швайка. Експозиція Держсільгоспінспекції України цього року значно більша у порівнянні з попередніми роками.

    Держсільгоспінспекцією представлено обладнання, яке дозволяє усім охочим на місці дізнатися фактичну кількість зареєстрованої сільськогосподарської техніки в розрізі областей, марок, виробників, скільки техніки пройшло технічний огляд та є справною, ознайомитися з переліком навчальних закладів у розрізі кожного регіону для здачі іспитів на отримання посвідчення водія-тракториста, або ж, наприклад, визначити якість продукції (вміст мікотоксинів) методом експрес-аналізу та основні параметри зерна, а також виявити генетично модифіковані організми в продукції та визначити відсоткове співвідношення спирту у вині. Разом з тим, обладнано місце з можливістю доступу до системи Реєстрів зернових складів.

    Тож, експозиція Держсільгоспінспекції України є цікавою та корисною для кожного громадянина, який хоче знати, що він споживає та дбає про своє здоров’я та безпеку. Не дивно, що в перший день виставки стенд Держсільгоспінспекції користувався великою популярністю серед відвідувачів та іноземних гостей.