• In English
  • Уряд посилив соціальний захист військовослужбовців, які беруть участь в АТО та забезпеченні правопорядку на держкордоні
    опубліковано 05 червня 2014 року о 11:00

    Для посилення соціального захисту військовослужбовців із резервного фонду буде виділено 205,787 млн. грн. Відповідну постанову «Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству фінансів на 2014 рік, та виділення коштів з резервного фонду державного бюджету» Кабінет Міністрів України прийняв на засіданні 4 липня 2014 року.

    Зокрема, встановлена винагорода за безпосередню участь в антитерористичних операціях, забезпеченні правопорядку на державному кордоні, у відбитті збройного нападу на об'єкти, що охороняються військовослужбовцями, звільненні цих об'єктів у разі захоплення або спроби насильного заволодіння зброєю, бойовою та іншою технікою військовослужбовцям, у тому числі строкової військової служби, особам рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації та водіям автотранспортних засобів Національної гвардії і Державної прикордонної служби. Сума винагороди визначена у розмірі 100% місячного грошового забезпечення і зарплати, але не менше ніж 3000 грн., у розрахунку на місяць. Ці кошти виплачуватимуть, починаючи з 1 травня 2014 року.

    Також встановлена одноразова грошова допомога членам сімей загиблих осіб та передбачені кошти на харчування особового складу.